Anasayfa Blog Pomosyon Blog

Promosyon , Promosyon Ürünleri , Blog
Plastik Tükenmez Kalem nedir? PDF Yazdır e-Posta
Plastik hammadde den yapılmış iç bölümünde ise yazma amacı ile farklı yoğunluklarda ve renklerde mürekkep bulunan silinme özelliği olmayan yazı araçlarına plastik tükenmez kalem denilmektedir.
Plastik Kalem
Promosyon Kalem
Plastik tükenmez kalemler üzerine farklı baskı teknikleri ile firma slogan veya logoları basılabildiği için promosyon amaçlı en çok kullanılan ürün dür. Ve diğer promosyon ürünlerine göre oldukça hesaplıdır..

Devamını oku...
 
Naturel Kurşun Kalem nedir? PDF Yazdır e-Posta
Kurşun Kalem
Kurşun Kalem

Plastik veya ahşap hammadde den yapılmış iç bölümünde ise yazma amacı ile farklı yoğunluklarda ve renklerde silinebilme özelliği olan Naturel Kurşun Kalem olarak adlandırılan malzeme bulunan ve uç bölümünün açılabilmesi için kalemtraş kullanılan, yazı araçlarına verilen genel addır.

Naturel Kalem-Kurşun Kalem üzerine farklı baskı teknikleri ile firma slogan veya logoları basılabildiği için promosyon amaçlı en çok tercih edilen ürünlerdendir.

Devamını oku...
 
Promosyon nedir ? PDF Yazdır e-Posta
Promosyon
Promosyon

Promosyon, firmaların potansiyel müşterilerine ve müşteri adaylarına kurumunun güvenilirliğini, prestij ini, cömertliğini, müşteriye verdiği önemi ve daima yanında olduğunu hatırlatır.

Promosyon, firmaların içinde bulunduğu sıkıntılı dönemde müşterilerine kendini hatırlatır. Promosyon, firmaların sıkıntılı süreçlerin de müşteri portföyünü arttırarak sıkıntılarını aşmalarını sağlar.

Devamını oku...
 
<< Başlangıç < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 Sonraki > Son >>

Sayfa 1 / 7
Magnet Davetiye Aç
Magnet Davetiye Kapat